Srdce Evropy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srdce Evropy Forum

Československý TAO klan
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Výhry (Legends - ZAMČENO)

Goto down 
+6
swata
S.W.A.T.
Hoolwath
Warder
Lamaforever
Glorfindel
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Glorfindel
Vedení
Glorfindel


Poeet p?íspivku : 116
Herní účty : Glorfindel
Hry : TAO
Registration date : 24. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 3:08 pm

jj,máš pravdu..ještě nám tu začné kvést spam Smile Takže se vracím k původnímu tématu:

Tuto hru jsem odehrál na S.W.I.N.I. protože jsem měl pocit,že jsem se zhoršil a potřebuji rozehrát.

Supreme Lovemachine! -No clan-1637
https://2img.net/h/i204.photobucket.com/albums/bb259/glorfindelCZ_album/supremelovemachine.jpg

Supreme lovemachine! mi to v několika předcházejících hrách pěkně nandal,takže jsem věděl,co můžu čekat.Oba dva jsme hráli single rush,ale opposite.od začátku hry mi obtěžoval clerica,který se mi povedl vyměnit za draka,muda a scouta.Pak už to byla obvyklá uháněčka knechtů a ambushera.Supreme hrál dobře a já jsem rád,že jsem ho konečně porazil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://taoclan.forumczech.com
Ciza11
Vedení
Ciza11


Poeet p?íspivku : 55
Age : 31
Location : Pelhřimov
Herní účty : Ciza11, ScartoCZ, MegaSiskiN
Hry : TAO
Registration date : 29. 11. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 11:11 am

LOL dneska sem si zalizil novy ucet a jen tak ze srandy sem si vzal základní rozestavení Very Happy Moje první hra byla s double goldem 1341... vyhrál sem!!! Very Happy

A co je na tom nejlepší zbylo mi 9 unitů jediný co mi dokázal zabít byl pyro, kterýho sem vyměnil za scouta lol!

Screen bohužel nemám, byl jsem na veřejnym internetu, ale ověřit si to můžete zde: http://www.taorankings.com/player.pl?name=Asder Shocked
Návrat nahoru Goto down
swata

swata


Poeet p?íspivku : 86
Age : 44
Location : HK a severneji
Herní účty : *swata*, swata
Hry : TAO
Registration date : 27. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 8:52 pm

To je pomalu na zabiti Very Happy
Nasadil sis latku hodne vysoko, ted ji zkus udrzet Wink
Návrat nahoru Goto down
OmegaMinus

OmegaMinus


Poeet p?íspivku : 17
Hry : TAO
Registration date : 11. 09. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 11:20 pm

Lolz. Supreme Lovemachine! Je myslim Kharn rekl mi to Weezy I kdyz Supreme tvrdi ze Kharn odesel do penze. Razz Ale nikomu to nerikejte. Razz A Cizo pekny porazils dbl golda za 10 min? WoW.
Návrat nahoru Goto down
Ciza11
Vedení
Ciza11


Poeet p?íspivku : 55
Age : 31
Location : Pelhřimov
Herní účty : Ciza11, ScartoCZ, MegaSiskiN
Hry : TAO
Registration date : 29. 11. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 5:56 pm

OmegaMinus napsal:
Lolz. Supreme Lovemachine! Je myslim Kharn rekl mi to Weezy I kdyz Supreme tvrdi ze Kharn odesel do penze. Razz Ale nikomu to nerikejte. Razz A Cizo pekny porazils dbl golda za 10 min? WoW.

Njn viděl základní setting tak mě podcenil :-P mno a poslední rána byla paralíza 2 jeho knechtů a draka Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Glorfindel
Vedení
Glorfindel


Poeet p?íspivku : 116
Herní účty : Glorfindel
Hry : TAO
Registration date : 24. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 05, 2008 5:55 pm

Pokračoval jsem ve hrách na s.w.i.n.e. a pustil jsem se proti Einehrjaru Smile

První hra byla proti Aloysius.Čekal jsem od ní lepší výkon.Single Vs Single,ale mám pocit,že jsem celou hru kontroloval

Aloysius(Gold Vs Gold)-The Einherjar-1554
https://2img.net/h/i204.photobucket.com/albums/bb259/glorfindelCZ_album/getaroth3.jpg

Druhá hra byla o něco složitější.Vendetta je rusher s DSM a v několika hrách mě porážel.Jeho tahy se zdály promyšlené,ale zkolísal na maličkostech,jako je LOS.Díky tomu mi přežil klerik o několik tahů déle a mezitím přišel o draka.Koncovka byla obvyklá naháněčka.Tuto hru jsem si užíval.

Vendetta(gold vs gold)-The Einherjar-1535
https://2img.net/h/i204.photobucket.com/albums/bb259/glorfindelCZ_album/Vendetta.jpg

V obouch dvouch hrách byl luck spavedlivý a vyrovnaný.
Návrat nahoru Goto down
https://taoclan.forumczech.com
woxie




Poeet p?íspivku : 62
Age : 37
Location : Praha
Herní účty : woxie, *woxie*, jagr, wox2
Hry : TAO
Registration date : 29. 01. 08

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 11:37 am

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Rahannewbbe1

Moje první a zatím poslední vítězství nad Rahanem. Já v modrém za *woxie* 1371 proti RAHANovi 1645. Z toho, co RAHAN říká není patrné, že jsem vyhrál, ale RAHAN vám bude nadávat vždy, jakmile začne prohrávat, takže si na to zvykněte...
Návrat nahoru Goto down
swata

swata


Poeet p?íspivku : 86
Age : 44
Location : HK a severneji
Herní účty : *swata*, swata
Hry : TAO
Registration date : 27. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 1:00 pm

krasne jsi s nim zametl .. a ztratil jen dve jednotky Smile
Návrat nahoru Goto down
Ciza11
Vedení
Ciza11


Poeet p?íspivku : 55
Age : 31
Location : Pelhřimov
Herní účty : Ciza11, ScartoCZ, MegaSiskiN
Hry : TAO
Registration date : 29. 11. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 8:53 pm

Tyo nejlepší je jak Rahan vždycky nadává lol! dement jeden dobře mu tak!

GRATULUJU k pěkný výhře... zase jsi o trošku víc proslavil CZ SK cheers
Návrat nahoru Goto down
Glorfindel
Vedení
Glorfindel


Poeet p?íspivku : 116
Herní účty : Glorfindel
Hry : TAO
Registration date : 24. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 8:55 pm

woxie napsal:
ale RAHAN vám bude nadávat vždy, jakmile začne prohrávat, takže si na to zvykněte...

Gratuluju,ale v jedné věci s woxiem nemůžu souhlasit.RAHAN nadává,i když vyhrává Smile
Návrat nahoru Goto down
https://taoclan.forumczech.com
swata

swata


Poeet p?íspivku : 86
Age : 44
Location : HK a severneji
Herní účty : *swata*, swata
Hry : TAO
Registration date : 27. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 9:15 pm

SlayerCZ napsal:
Gratuluju,ale v jedné věci s woxiem nemůžu souhlasit.RAHAN nadává,i když vyhrává Smile

ted jsi me uplne zkazil radost - ja se utesoval tim, ze i kdyz jsem s nim posledne prohral, tak aspon nadaval Very Happy
Návrat nahoru Goto down
woxie




Poeet p?íspivku : 62
Age : 37
Location : Praha
Herní účty : woxie, *woxie*, jagr, wox2
Hry : TAO
Registration date : 29. 01. 08

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 9:49 am

swata napsal:
SlayerCZ napsal:
Gratuluju,ale v jedné věci s woxiem nemůžu souhlasit.RAHAN nadává,i když vyhráváSmile

ted jsi me uplne zkazil radost - ja se utesoval tim, ze i kdyz jsem s nim posledne prohral, tak aspon nadaval Very Happy

No dobře, tak nadává vždycky... Ale vždy mám pocit, že jakmile něco pos... pokazí, tak začne nadávat. Pak něco pokazim já, protože jsem se mu snažil taky něco říct a hra byla v troubě... No a trochu zanadávám já... A nadáváme si do konce hry navzájem...
Návrat nahoru Goto down
Jack116
Vedení
Jack116


Poeet p?íspivku : 32
Age : 32
Location : Praha
Herní účty : Legends:Jack115, Jack116, Jack117, Terrors iair…
Gl:Jack115, Jack116, Can u win?
Hry : TAO
Registration date : 10. 04. 08

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 7:44 pm

Jack116 vs RAHAN
Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 RAHAN
nic nepotesi vic nez sejmout rahana. uz podruhy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
woxie




Poeet p?íspivku : 62
Age : 37
Location : Praha
Herní účty : woxie, *woxie*, jagr, wox2
Hry : TAO
Registration date : 29. 01. 08

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 10:51 am

Hezké. Rahana si začínáme dávat... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Glorfindel
Vedení
Glorfindel


Poeet p?íspivku : 116
Herní účty : Glorfindel
Hry : TAO
Registration date : 24. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 12:10 pm

jen tak dál,jen tak dál Smile
Návrat nahoru Goto down
https://taoclan.forumczech.com
Glorfindel
Vedení
Glorfindel


Poeet p?íspivku : 116
Herní účty : Glorfindel
Hry : TAO
Registration date : 24. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 9:20 pm

Po dlouhé době tu mám nějakou lepší výhru(i když jsem poslední dobou moc nehrál,aspoň ne na legendách)

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Obelisk

Obelisk mě požádal o hru a domluvili jsme se na freestyle.Překvapil mě už začátek hry,protože používal turtle,který byl lehce nakloněný od mé silné strany.Díky jeho Furgonovi (se kterým se totálně zashruboval) jsem měl skvělý prostor pro GA a můj frost taky udělal své.Obelisk hrál pěkně,ale chováním mě zklamal.. V chatu začínal s tím,že se nemůže soustředit a jaké mám štěstí (zabil jsem mu knechta z boku a měl jsem 60%).Na konci ani nenapsal obvyklou frázi gg a bez rouzloučení odešel.
Návrat nahoru Goto down
https://taoclan.forumczech.com
woxie




Poeet p?íspivku : 62
Age : 37
Location : Praha
Herní účty : woxie, *woxie*, jagr, wox2
Hry : TAO
Registration date : 29. 01. 08

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:30 am

Nedávno jsem v lobby jentak čekal na někoho, kdo by mě skočil. Nakonec mě skočil Satori gold s statem 1545. Jeho DSM mě vůbec nepotěšil... Nicméně jsem úplně nepobral, proč s ním naběhl do LW. Díky tomu byl schopen mi zabít jednoho frosta později a jeho plán nejspíše byl, že zabiju ihned DSM wasrdem, a on sundá mého scouta. Nicméně to jsem neudělal a on získal "jen" Frosta. zbytek hry byl standartní.

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Satori1545du3
Návrat nahoru Goto down
OmegaMinus

OmegaMinus


Poeet p?íspivku : 17
Hry : TAO
Registration date : 11. 09. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 9:11 pm

Co na to rict proste affraid
Návrat nahoru Goto down
Jack116
Vedení
Jack116


Poeet p?íspivku : 32
Age : 32
Location : Praha
Herní účty : Legends:Jack115, Jack116, Jack117, Terrors iair…
Gl:Jack115, Jack116, Can u win?
Hry : TAO
Registration date : 10. 04. 08

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 1:15 pm

Jack115 vs Poison Shadow
Celkem sem se lekl, kdyz sem uvidel jeho dva beasty, ale podarilo se mi je zlikvidovat celkem uspesne vymenou za jednoho clerica a muda. Jeho mud taky moc dlouho nevydrzel, a kdyz se kolem my pozice zacal motat scout, udelal sem na nej past za pomoci frosta, knightu a bw, pak uz to slo rychle. V tomhle stavu uz nebyl schopnej zabit ani unit, a ta jeho carodejka byla na 4.
Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 PoisonShadow
Návrat nahoru Goto down
Jack116
Vedení
Jack116


Poeet p?íspivku : 32
Age : 32
Location : Praha
Herní účty : Legends:Jack115, Jack116, Jack117, Terrors iair…
Gl:Jack115, Jack116, Can u win?
Hry : TAO
Registration date : 10. 04. 08

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:14 am

nic nepotesi vic nez sejmout gold jumpera, ale tohle sem fakt necekal...
Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Blood
Návrat nahoru Goto down
Glorfindel
Vedení
Glorfindel


Poeet p?íspivku : 116
Herní účty : Glorfindel
Hry : TAO
Registration date : 24. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 8:37 pm

Dobrá práce Smile To potěší.. blood je dobrej gold,takže si dokážu představit,jak muselo bejt těžký ho porazit jako grey
Návrat nahoru Goto down
https://taoclan.forumczech.com
Jack116
Vedení
Jack116


Poeet p?íspivku : 32
Age : 32
Location : Praha
Herní účty : Legends:Jack115, Jack116, Jack117, Terrors iair…
Gl:Jack115, Jack116, Can u win?
Hry : TAO
Registration date : 10. 04. 08

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 12:38 am

Tak me zas jednou jumpnul rahan... Uz sem vedel co vod neho muzu cekat a na co si mam dat bacha, ale kdybych rek ze sem se nezapotil, tak bych kecal. Nicmene to bylo snazsi nez posledne Very Happy
Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Rahan-1
Návrat nahoru Goto down
swata

swata


Poeet p?íspivku : 86
Age : 44
Location : HK a severneji
Herní účty : *swata*, swata
Hry : TAO
Registration date : 27. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 1:25 am

Krasa, taky bych se uz mel naucit jak na nej, takhle vam delam jen ostudu Smile
Návrat nahoru Goto down
Jack116
Vedení
Jack116


Poeet p?íspivku : 32
Age : 32
Location : Praha
Herní účty : Legends:Jack115, Jack116, Jack117, Terrors iair…
Gl:Jack115, Jack116, Can u win?
Hry : TAO
Registration date : 10. 04. 08

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 6:32 pm

Posledni dobou se mi nak dari...
Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 BrutalRage
Návrat nahoru Goto down
Glorfindel
Vedení
Glorfindel


Poeet p?íspivku : 116
Herní účty : Glorfindel
Hry : TAO
Registration date : 24. 07. 07

Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 11:23 pm

Máš můj obdiv.. Nevim,jak jinak to už nazvat Smile
Návrat nahoru Goto down
https://taoclan.forumczech.com
Sponsored content





Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výhry (Legends - ZAMČENO)   Výhry (Legends - ZAMČENO) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výhry (Legends - ZAMČENO)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Srdce Evropy Forum :: Galerie :: Výhry Klanu-
Přejdi na: